Naujienos

Norime pasidžiaugti, kad nuo šiol esame vieninteliai, išskirtinio avalynės prekės ženklo Vanuba, atstovai Lietuvoje. Šis prekės ženklas gerai žinomas daugelyje Europos šalių, tad jau dabar Vanuba gaminių galėsite įsigyti ir pas mus!

Vanubaavalynės prekės ženklas, susijęs su gamta, aukščiausia kokybe ir patogumu. Visi gaminiai yra iš natūralaus avies kailio, su meile siuvami rankomis, todėl labai tvirti ir patogūs, siekiant Jūsų kasdieninį gyvenimą paversti dar šiltesniu, patogesniu, jaukesniu…

Vanuba gaminius renkasi žmonės dėl unikalaus dizaino, kas paverčia namų avalynę ypač stilinga, neprarandant vietinio idiliško charakterio…

Vanuba prekės ženklo sėkmės pagrindas – daugiau nei 25 metus gyvuojantis šeimos verslas, su savo vertybėmis, patirtimi, tradicijomis ir su savo pačių kurta, daugelį kartų patikrinta gamybos technologija. Atkreipiamas dėmesys į smulkiausias detales – pradedant aukščiausios kokybės medžiagų atrinkimu, baigiant tobulo dizaino sukūrimu.

Avalynės Vanuba vartotojai – vaikai ir suaugę žmonės. Būtent Jums, suteikiamas išskirtinis jaukumo pojūtis, kas yra kasdieninės geros savijautos, poilsio, vidinės hormonijos pagrindas.

Prekės ženklo sėkmė yra ne tik populiarumas ir nusistovėjusi padėtis rinkoje, bet pirmiausia grįžtančių vartotojų skaičius ir rekomendacijos.

Vanuba – gyvenimo būdas, susijęs su tuo, kas svarbu mums.

Skambinkite mums:

+370 (616) 97789 | +370 (620) 29319

Prenumeruokite mus: